Pāriet uz galveno saturu
You are EU

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietne “You are EU”

Šis paziņojums attiecas uz saturu, kas publicēts šādā domēnā: https://you-are-eu.europa.eu/index_lv

Šo tīmekļvietni pārvalda Eiropas Komisijas Komunikācijas ģenerāldirektorāts (COMM ĢD). Tā ir īpaši pielāgota, lai to varētu izmantot pēc iespējas plašāks iedzīvotāju loks, tai skaitā cilvēki ar invaliditāti.

Jums jābūt pieejamām šādām funkcijām:

 • līdz pat divkārši palielināt attēlu vai tekstu,
 • pārskatīt vairumu vietnes sadaļu, izmantojot tikai tastatūru,
 • pārskatīt vairumu vietnes sadaļu, izmantojot modernu ekrāna lasītāju un runas atpazīšanas programmatūru (datorā vai viedtālrunī)

Šī tīmekļvietne ir veidota tā, lai tā atbilstu tīmekļvietnēm un mobilajām lietotnēm noteiktajam standartam EN 301 549 v.3.2.1. Tā atbilst Tīmekļa satura piekļūstamības pamatnostādņu (WCAG) 2.1 līmenim “AA”.

Atbilstības statuss

Šī tīmekļvietne daļēji atbilst tehniskajam standartam EN 301 549 v.3.2.1 un Tīmekļa satura piekļūstamības pamatnostādņu (WCAG) 2.1 versijas līmenim “AA”. Sīkāku informāciju skatiet sadaļā “Nepiekļūstams saturs”.

Tīmekļvietne pēdējo reizi testēta 2023. gada 18. decembrī.

Paziņojuma sagatavošana

Šis paziņojums pārskatīts 2023. gada 11. decembrī.

Paziņojuma pamatā ir tīmekļa lapu reprezentatīva parauga pārbaude, izmantojot manuālu un automatizētu testēšanu, ko veicis IAAP kvalificēts piekļūstamības speciālists.

Atsauksme

Labprāt uzklausīsim jūsu atsauksmes par tīmekļvietnes https://you-are-eu.europa.eu/index_lv piekļūstamību. Ja saskaraties ar šķēršļiem, kas ietekmē šīs tīmekļvietnes piekļūstamību, sazinieties ar mums:

 • E-pasts: COMM-ENERGY-CAMPAIGNatec [dot] europa [dot] eu (COMM-ENERGY-CAMPAIGN[at]ec[dot]europa[dot]eu)

Centīsimies atbildēt uz komentāriem 15 darba dienu laikā no dienas, kad atbildīgais Komisijas dienests saņēmis pieprasījumu.

Saderība ar pārlūkprogrammām un palīgtehnoloģijām

Tīmekļvietne https://you-are-eu.europa.eu/index_lv ir veidota tā, lai tā būtu saderīga ar šādām palīgtehnoloģijām:

 • “Google Chrome”, “Microsoft Edge”, “Mozilla Firefox” un “Apple Safari” pārlūkprogrammu jaunākā versija;
 • kombinācijā ar “NVDA”, “VoiceOver” un “TalkBack” jaunākajām versijām.

Tehniskās specifikācijas

Tīmekļvietnes https://you-are-eu.europa.eu/index_lv piekļūstamība ir atkarīga no tā, kā turpmāk minētās tehnoloģijas mijiedarbojas ar konkrētu tīmekļa pārlūkprogrammas un jebkādu jūsu datorā instalētu palīgtehnoloģiju vai spraudņu kombināciju:

 • HTML
 • WAI-ARIA
 • CSS
 • JavaScript

Nepiekļūstams saturs

Neraugoties uz mūsu pūlēm garantēt tīmekļvietnes https://you-are-eu.europa.eu/index_lv piekļūstamību, joprojām pastāv atsevišķi ierobežojumi, par kuriem esam informēti un kurus cenšamies novērst. Zemāk sniegts mums zināmo ierobežojumu un iespējamo risinājumu apraksts. Ja saskaraties ar problēmu, kas šeit nav minēta, sazinieties ar mums!

Zināmie tīmekļvietnes https://you-are-eu.europa.eu/index_lv ierobežojumi ir šādi.

 1. Piekļūstamība navigācijas izvēlnei. Daļa satura nav pienācīgi kodēta, lai nodrošinātu labākos rezultātus, izmantojot ekrāna lasītāju. Mēs plānojam šo problēmu novērst līdz 2024. gada marta beigām. ​
 2. Virsrakstu hierarhija. Daži virsraksti tiek parādīti, neievērojot virsrakstu hierarhiju, un tas var radīt problēmas ekrāna lasītāju lietotājiem. Mēs plānojam šo problēmu novērst līdz 2024. gada marta beigām.