Pāriet uz galveno saturu
You are EU
No sāniem redzams zēns, kurš stiepj roku pretim saules enerģijas panelim

Brīvība, miers un enerģētiskā neatkarība.

Kopīgiem spēkiem mums izdosies

Demokrātija, brīvība, līdztiesība, iecietība un solidaritāte – tās ir Eiropas vērtības, kas mūs vieno. Krievijas iebrukums Ukrainā ir parādījis, ka mūsu demokrātija, ekonomika un enerģētiskā neatkarība ir cieši saistītas. Kopīgi gādāsim, lai mums būtu tīra, atjaunīga enerģija, kas ražota Eiropā. Šos mērķus mēs varam sasniegt tikai ar kopīgiem centieniem. Iestāsimies par savām vērtībām, lai aizsargātu savu un savas ģimenes nākotni, klimatu un planētu. Tu esi Eiropa.

You are EU.

 

Ko nozīmē “You are EU”?

Kampaņa “You are EU” ir aicinājums visiem eiropiešiem apvienoties, lai kopā, pārvarot grūtības, veidotu labāku nākotni, kurā izmantosim tīru Eiropā ražotu enerģiju. Mēs varam paļauties uz saviem spēkiem, kurus smeļamies kopīgajā vēlmē veidot pasauli, kurā dzīvojam. “You are EU” ir mūsu, eiropiešu, solījums, kurā katrs mūsu ieguldījums ir no svara. “You are EU” ir apliecinājums, ka mēs varam kopīgi virzīties uz tīru un pašmāju enerģiju. “You are EU” ir atgādinājums, ka darāmā ir daudz, bet kopīgiem spēkiem tas ir paveicams nākamo paaudžu labā. Mūsu bērni un mazbērni neļaus mums novirzīties no ceļa uz mūsu kopīgo mērķi – mūsu demokrātijas, ekonomikas un miermīlīgas un neatkarīgas Savienības saglabāšanu.

Brīvība, miers un enerģētiskā neatkarība - Zēns pastiepis roku pretim saules enerģijas panelim
Demokrātija, daudzveidība un klimata aizsardzība - Jauna sieviete; fonā redzami vairāki vējģeneratori
Stabilitāte, cieņa un zaļais kurss - Blakus saules enerģijas paneļiem uz ceļiem nometies vīrietis savieno divus kabeļus
Vienotība, drošība un atjaunojamā enerģija - Jauns vīrietis, atbalstījies pret savu automašīnu, raugās mobilajā tālrunī

© Eiropas Savienība, 2023 Visas tiesības aizsargātas. Attiecībā uz atsevišķām daļām Eiropas Savienībai ir licences ar nosacījumiem.

Kopā esam parādījuši, ka tad, kad Eiropa rīkojas izlēmīgi, tā paveic iecerēto. Mūsu darbs ne tuvu nav beidzies, tāpēc stāvēsim plecu pie pleca. Panāksim rezultātus šodien un būsim gatavi rītdienai.

Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena

Eiropa – tie esat jūs visi

“You are EU” uzrunā un iedvesmo cilvēkus no visām ES valstīm. “You are EU” palīdz veidot saikni starp mūsu vērtībām un ideju par pārveidi un paver mums jaunas iespējas. Tas mūs vieno kā eiropiešus un vienlaikus dod ievirzi nākotnei. Šī tālredzīgā dimensija dod mums iespēju aktīvi veidot nākotni, kas balstīta uz brīvību, mieru un solidaritāti, un paver ceļu uz enerģētisko neatkarību.

Eiropa – tie esat jūs visi.