Skip to main content
You are EU

Vabadus, rahu ja energiasõltumatus.

Üheskoos teeme selle teoks.

Demokraatia, vabadus, võrdsus, sallivus ja solidaarsus - need on Euroopa väärtused, mis meid ühendavad. Venemaa sissetung Ukrainasse on näidanud, et demokraatia, majandus ja energiasõltumatus on omavahel tihedalt seotud. Peame tegutsema koos, et meil oleks tulevikus taastuvenergia, mis on puhas ja toodetud Euroopas. Et sinna jõuda, peavad pingutama kõik. Seisa meie väärtuste eest, et kaitsta enda ja oma perekonna tulevikku, kliimat ja planeeti.

You are EU! 

 

Mida tähendab „You are EU“?

„You are EU“ on üleskutse eurooplastele ühineda ja aidata meil ehitada paremat tulevikku, kus kasutame Euroopas toodetud puhast energiat. Saame toetuda meie ühisele soovile kujundada ise maailma meie ümber. „You are EU“ on meie lubadus eurooplastena, ja igaühe panus loeb. „You are EU“ on meie ühine püüdlus: puhas ja Euroopas toodetud energia. „You are EU“ on meeldetuletus, et teha on veel palju, kuid üheskoos suudame seda tulevaste põlvede heaks. Meie lapsed ja lapselapsed panevad meid rohkem mõtlema sellele, kuhu poole liigume, ja meie ühisele eesmärgile – kaitsta  demokraatiat ja majandust ning säilitada rahumeelne ja sõltumatu liit.

Euroopa juhtpõhimõte on solidaarsus ja seda nüüd rohkem kui kunagi varem. Mida rohkem me kokku hoiame, seda suuremat ühtsust me demonstreerime, seda suurem võimalus on meil pärast järgmist aastat olla tugevam liit ja seda paremini saame me ehitada üles tulevikku.

Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen

You are EU – igaüks meist

„You are EU“ paneb tegutsema, inspireerib ja kõnetab inimesi kõikjalt EList. „You are EU“ viib kokku meie väärtused meie sooviga muuta ja muutuda. See ühendab meid eurooplastena ja näitab meile kätte suuna. See paneb meid vaatama puhta ja sõltumatu energiaga tulevikku ning laseb meil seda kujundada vabaduse, rahu ja solidaarsuse vaimus. You are EU – igaüks teist on EU.