Pereiti prie pagrindinio turinio
You are EU
Šonu pasisukęs berniukas ištiesia ranką prie saulės baterijų plokštės

Laisvė, taika ir energetinė nepriklausomybė

Bendrus tikslus pasieksime drauge

Demokratija, laisvė, lygybė, tolerancija ir solidarumas. Tai – mus vienijančios europinės vertybės. Rusijos invazija į Ukrainą mums parodė, kad mūsų demokratija, ekonomika ir energetinė nepriklausomybė yra glaudžiai susijusios. Visi drauge užtikrinkime, kad Europoje būtų gaminama švari atsinaujinančiųjų išteklių energija. Šiuos tikslus pasieksime tik bendromis pastangomis. Ginkime savo vertybes ir drauge savo bei savo šeimos ateitį, klimatą ir planetą.

You are EU!

 

Ką reiškia „You are EU“?

„You are EU“ – tai visiems europiečiams skirtas raginimas padėti drauge spręsti bendrus uždavinius ir kurti geresnę ateitį, kurioje bus naudojama švari Europoje pagaminta energija. Turime tam pajėgumų, nes norime drauge formuoti pasaulį, kuriame gyvename. „You are EU“ – tai mūsų kaip europiečių įsipareigojimas. Svarbus kiekvieno iš mūsų indėlis. „You are EU“ – tai pareiškimas, kad kartu galime pereiti prie švarios Europoje pagamintos energijos. „You are EU“ – tai priminimas, kad nuveikti dar reikia nemažai ir kad drauge galime pasiekti bendrus tikslus – ateities kartų labui. Dėl savo vaikų ir anūkų labiau dėmesį telkiame į ateitį ir bendrą tikslą – išsaugoti savo demokratiją, ekonomiką ir taikią bei nepriklausomą Sąjungą.

Laisvė, taika ir energetinė nepriklausomybė - Berniukas stovi ištiesęs ranką prie saulės baterijų plokštės
Demokratija, įvairovė ir klimato apsauga - Jauna moteris kelių vėjo jėgainių fone
Stabilumas, pagarba ir žalioji pertvarka - Pritūpęs vyras jungia du kabelius virš kelių saulės baterijų plokščių
Vienybė, saugumas ir atsinaujinančioji energija - Į elektromobilį atsirėmęs jaunas vyras naršo telefone

© Europos Sąjunga, 2023. Visos teisės saugomos. Teisės dėl kai kurių dalių tam tikromis sąlygomis licencijuotos ES.

Visi drauge parodėme, kad būdama ryžtinga Europa pasiekia tai, ką nori. Mūsų darbai dar toli gražu nebaigti, tad veikime išvien. Padarydami šiandien, pasirenkime rytojui.

Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen

ES – tai kiekvienas iš jūsų

Kampanija „You are EU“ skatina veikti ir įkvepia visų ES šalių gyventojus. „You are EU“ suteikia mums galių, nes mūsų vertybes susieja su pertvarkos idėja. Kampanija vienija mus kaip europiečius. Be to, ji padeda nustatyti ateities kryptį. Kampanija mums suteikia perspektyvą ir galimybę aktyviai formuoti laisve, taika ir solidarumu grindžiamą ateitį, kurioje bus naudojami švarūs ir nepriklausomi energijos šaltiniai.

ES – tai kiekvienas iš jūsų.